Kontakt

Firma: Transport Javorić, vl. Darko Javorić
Adresa: Druškovec 73, p.p.20, HR-49231 Hum na Sutli
OIB: 85706453962
TIMOCOM: 123635
E-mail: transport-javoric@email.t-com.hr
Žiro račun: Zagrebačka banka IBAN: HR28 2360000-1100787585
                    Raiffeisen bank IBAN:  HR41 2484008-1106719947
 

Vlasnik:
Darko Javorić
Mobitel: 00385 (0)91/3340 815
e-mail: transport-javoric@email.t-com.hr

Transport Logistik:

Domagoj Očko
mobitel: 00385 (0)91/3340 720
telefon:00385 (0)49 340 815
fax: 00385 (0)1 7777 910
e-mail: domagoj@transport-javoric.net

Natalija Potočki
mobitel: 00385 (0)91 3340 730
telefon:00385 (0)49 340 815
fax: 00385 (0)1 7777 910
e-mail: natalija@transport-javoric.net

Nikola Javornik
mobitel: 00385 (0)91 3340 729
telefon:00385 (0)49 340 815
fax: 00385 (0)1 7777 910
e-mail: nikola@transport-javoric.net

Damjan Svečak
mobitel: 00385 (0)91 3340 775
telefon:00385 (0)49 340 815
fax: 00385 (0)1 7777 910
e-mail: damjan@transport-javoric.net

Buchhaltung:

Lidija Javorić
telefon: 00385 (0)49 340 815
fax: 00385 (0)49 340 977
e-mail: lidija@transport-javoric.net

Vedrana Javorić Očko
telefon:00385 (0)49 340 815
e-mail: vedrana@transport-javoric.net

Ines Javorić
telefon:00385 (0)49 340 815
e-mail: ines@transport-javoric.net

Jadranka Hršak
telefon: 00385 (0)49 340 815
mobitel: 00385 (0)91 3340 726
e-mail: jadranka@transport-javoric.net

Kontaktformular

In Erwartung Ihrer bevorstehenden Berűhrung,kontaktieren Sie uns bitte.

Sva prava zadržana Transport Javorić Izrada i hosting by: Orbis.hr